קייטרינג לחתונה בבית

קייטרינג מיוחד מהמטבח

הקייטרינג לאירוע שלכם!

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים לערוך את האירוע המרגש והמאושר ביותר בחייהם דווקא במקום הנוח והמוכר ביותר, בבית. יש לבחירה זו יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט והמרכזי ביותר הוא ללא ספק קייטרינג לחתונה בבית, אשר יכול לשדרג את האירוע בין רגע, ולהפוך את החוויה לבלתי נשכחת. אין ספק כי החתונה היא אחד מרגעי השיא של בני הזוג, בדיוק בגלל זה חשוב לבחור את כמות האורחים, את הסוג של קייטרינג לחתונה בבית, בעלי מקצוע, אטרקציות ועוד. בחירה נכונה של שירותי קייטרינג לחתונה בבית היא ללא ספק המתכון להצלחת האירוע ולחוויה קולינרית ייחודית ובלתי נשכחת.

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מציעה שירותי קייטרינג לחתונה בבית, קייטרינג לחתונה, קייטרינג לחתונה בטבע, קייטרינג לחתונה בשטח ועוד. 

קייטרינג לחתונה

כיום נהוג להזמין שירותי קייטרינג לחתונה מחברה בעלת ניסיון, אשר מתמחה בתחום ויכולה להציע את השירות הטוב ביותר, מגוון רחב ועשיר של מנות שף, זאת כמובן בהתאמה מלאה לטעמם האישי של הזוג, רוח האירוע, תקציב, ומספר אנשים. מדובר על בחירה מהותית וחשובה במיוחד מהסיבה הפשוטה כי כולנו יודעים שהאוכל הוא ללא ספק השחקן הראשי של כל אירוע, במיוחד כשזה מגיע לחתונה. 

קייטרינג לחתונה בטבע

לכל אירוע, ולחתונות אשר מתקיימות בשטח או בטבע בפרט, חשוב במיוחד להזמין ולקבוע מראש שירותי קייטרינג לחתונה בטבע. יש לבחור את המנות והתפריט בהתאם לחוויה המתבקשת ולאופי האירוע. 

קייטרינג לחתונה בשטח

 מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מעניקה שירותי קייטרינג לחתונה בשטח. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

מאמרים נוספים
Call Now Button