קייטרינג בהוד השרון

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

כאשר מדובר על אירוע חשוב, חגיגי ושמח, כל פרט חשוב במיוחד. שירותי קייטרינג בהוד השרון יבטיחו לכם את התוצאה הטובה ביותר, אשר תאפשר לכם חיסכון משמעותי בזמן. כידוע, האוכל הוא ללא ספק השחקן הראשי של הערב, בדיוק מסיבה זו חשוב במיוחד להשקיע בשירותי קייטרינג בהוד השרון ולהעניק לכם ולאורחים שלכם את הטוב ביותר. קייטרינג בהוד השרון יבטיח אירוע ייחודי ובלתי נשכח, ובעיקר מגוון עשיר ורחב של מנות שף טעימות, כאלה שישאירו את האורחים שלכם עם טעם של עוד.

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. כמו כן, החברה גאה להעניק שירותי קייטרינג בהוד השרון, קייטרינג בהרצליה, קייטרינג בשרון, קייטרינג בשרי בתל אביב ועוד. 

קייטרינג בהרצליה

אין ספק כי חלק בלתי נפרד מכל אירוע מוצלח, חגיגי, מיוחד ובלתי נשכח הוא האוכל. שירותי קייטרינג בהרצליה יבטיחו להעניק לאירוע שלכם חגיגיות, חוויה מענגת וטעימה במיוחד, כזו שתשאיר את האורחים שלכם עם חיוך גדול ובטן מלאה.

קייטרינג בשרון

אוכל טוב, מגוון, טרי ועשיר הוא חלק משמעותי ומרכזי בכל אירוע בלתי נשכח, כזה שממשיכים לדבר עליו עוד ועוד. שירותי קייטרינג בשרון חשוב לבחור בקפידה, וכמובן אך ורק על ידי חברה אשר מתמחה בתחום זה ומחזיקה בניסיון רב. מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי.  

קייטרינג בשרי בתל אביב

קייטרינג בשרי בתל אביב הפך להיות מבוקש ופופולרי במיוחד בשנים האחרונות בקרב ישראלים רבים, ובצדק. מדובר על תפריט עשיר ומגוון במיוחד אשר יכול לקלוע לטעם של כל אחד ואחת, מלא במנות בשריות טעימות, עסיסיות ומגוונות. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp