קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

כאשר אתם מתכננים אירוע אינטימי, קטן, חשוב במיוחד כי תשקיעו מחשבה רבה בבחירה של קייטרינג לאירועים קטנים. כידוע, האוכל, בכל אירוע באשר הוא, ללא ספק מהווה כוח מרכזי, כאשר רוב האורחים זוכרים את האירוע לטובה או לשלילה בזכות האוכל. לכן, הקפידו לבחור בחברה אשר מתמחה בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים ויכולה להבטיח לכם מגוון עשיר של מנות, שירות אנושי ומקצועי, ויחס אישי. ניתן לראות כי בתקופה האחרונה שירותי קייטרינג לאירועים קטנים הפכו לטרנד של ממש, כאשר יותר ויותר ישראלים בוחרים באפשרות זו כתחלופה לאירוע המוני וגדול ולתפריט אשר מציע האולם. מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים.

צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי.  בנוסף,החברה מתמחה במתן שירותי קייטרינג לאירועים קטנים, קייטרינג לאירועים קטנים בבית, קייטרינג לאירועים קטנים כשר, קייטרינג לאירועים קטנים על האש ועוד. 

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לנטוש את האולמות הגדולים ובוחרים באירועים קטנים, אינטימים. בהתאם לכך הביקוש סביב שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בבית הולך ועולה. שירותים מסוג זה מתמחים במגוון רחב של מנות שף אשר עשויות מחומרי הגלם האיכותיים והטרים ביותר.

קייטרינג לאירועים קטנים כשר

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. כמו כן, החברה מעניקה פתרון מקצועי לכל מי שמחפש שירותי קייטרינג לאירועים קטנים כשר. 

קייטרינג לאירועים קטנים על האש

אין ספק כי קייטרינג לאירועים קטנים על האש אהוב במיוחד על ישראלים רבים, ובצדק. מדובר על תפריט עשיר ומגוון במיוחד, כזה שמשאיר טעם של עוד וגורם לכל האורחים שלכם לזכור את האירוע לטובה. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp