קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

איפה הכי כדאי לקיים אירוע – בטבע או באולם סגור? אם אתם מתכננים לקיים אירוע משפחתי או אירוע לעובדי החברה בה אתם עובדים, כדאי שתכירו את האופציה של אירוע בטבע. חודשי האביב, הימים של סוף הקיץ ותקופת הסתיו הקצרה הן התקופות האידאליות לאירועים בטבע. הבחירה באולם אירועים גם כן יכולה להיות בחירה מצויינת בעיקר בחודשי הקיץ החמים ובחודשים גשומים של החורף בישראל.

אז איך למעשה מארגנים אירוע בטבע? היום ניתן לארגן אירוע בחוץ בטבע בצורה קלה ופשוטה ביותר. ברגע שבחרתם את המקום המתאים לערוך בו את האירוע שלכם, כל שנותר לכם הוא לשכור שירותי קייטרינג לאירועים המספק את כלי ההגשה ואת עמדות האוכל לאירוע שיתקיים בחוץ בטבע.

קייטרינג לאירועים בבית

ומה לגבי אירוע בבית? גם אירוע המתקיים בבית מומלץ להזמין אליו שירותי קייטרינג. השימוש בשירותי קייטרינג לאירועים בבית נפוץ מאוד היום ומארחים רבים מעדיפים לחסוך את עבודת ההכנה, החיתוך, הבישול, ההגשה והניקיון ולתת לאנשי מקצוע לעשות זאת.

מה המחירים לקייטרינג לאירועים בטבע?

כמו כל אירוע, גם אירוע בטבע מתומחר על-פי מספר המוזמנים וסוגי המאכלים שיוגשו מהתפריט שבחרתם. קייטרינג לאירועים בטבע כולל שולחנות וכיסאות, שתייה קלה, כלי הגשה ושירות מלצרים מקצועי להגשת המאכלים, המנות והשתייה לאורך כל האירוע שלכם. הצעת מחיר הרלוונטית לאירוע שלכם, תוכלו לקבל לאחר שבחרתם איזה תפריט אתם מעוניינים שיוגש לאורחים שלכם באירוע.

הזמנה של שירותי קייטרינג לאירועי חברה ובתי עסק

לתכנון האירוע שלכם, אם זה בטבע או בבית, כדאי לכם לפנות לטובים ביותר בשירותי קייטרינג לאירועי חברה. שירותי הקייטרינג ‘מיוחד מהמטבח’ כולל צוות מנוסה ומקצועי אשר מאחוריו עומדים מאות אירועים פרטיים ועסקיים באיזורים רבים ברחבי הארץ. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה ייחודי מכל אירוע אחר שארגנתם, צוות ‘מיוחד מהמטבח’ ידאג לעשות זאת בעזרת מאכלים מיוחדים ואיכותיים שנעשו על-ידי שפים מקצועיים.

צוות ‘מיוחד מהמטבח’ מציע – קייטרינג לאירועים

מוכנים לשמור את התאריך לאירוע שלכם? התקשרו לצוות ‘מיוחד מהמטבח’ או השאירו את פרטי החברה שלכם באתר, וצוות הקייטרינג לאירועים יחזור אליכם בהקדם. המנות והמאכלים באירוע שלכם יוגשו טריים ובאיכות גבוהה וישאירו את האורחים שלכם מרוצים ושבעים.

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp