קייטרינג לאירוע קטן

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

קייטרינג לאירוע קטן בדרך כלל מורכב ומוגש אחרת, מדובר על מנות אישיות, קטנות, מיוחדות, לעיתים גם ״פינגר פוד״ ועוד. אין ספק כי האוכל הוא בהחלט דרך מיוחדת וטעימה במיוחד לחבר בין האורחים אשר נמצאים באירוע, משפחה, חברים, קולגות. קייטרינג לאירוע קטן יכול להפוך את האירוע שלכם מסתם ״עוד אירוע״ לאירוע בלתי נשכח, כזה שמשאיר טעם של עוד.

כמו כן, אשר אתם מחפשים שירותי קייטרינג לאירוע קטן  חשוב כי תקפידו על בחירה נכונה, תשימו דגש על הפרטים הקטנים ביותר, על מנת לאפשר אווירה אינטימית ונעימה.  מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי קייטרינג לאירוע קטן, קייטרינג לאירוע ביתי, קייטרינג לאירוע חברה, קייטרינג לאירוע עסקי ועוד. 

קייטרינג לאירוע ביתי

קייטרינג לאירוע ביתי חייב להיות איכותי, מגוון, טרי ועשיר. כמו כן, כאשר מדובר על אירוע קטן, אינטימי ואישי, חשוב במיוחד לשים דגש על הפרטים הקטנים ביותר ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בחירה נכונה תבטיח אווירה נעימה, אוכל טרי, מגוון וטעים, שירות מקצועי, ואירוע בלתי נשכח. 

קייטרינג לאירוע חברה

אין ספק כי האוכל מהווה כוכב מרכזי בכל אירוע, בדיוק מסיבה זו ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים בשירותי קייטרינג לאירוע חברה ובכך חוסכים זמן יקר, ומבטיחים אירוע יוקרתי, נעים וייחודי. מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי.  

קייטרינג לאירוע עסקי

קייטרינג לאירוע עסקי חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להפוך את האירוע והמפגש לנעימים ומקצועים יותר. מדובר על אפשרות מועדפת על מנהלים רבים, אשר חוסכים זמן יקר ומעניקים להם, לעובדים שלהם, וללקוחות, את הטוב ביותר. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp