קייטרינג לחינה בשרון

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

אין ספק כי טקס החנה הינו מרגש, חגיגי ומהווה מנהג מסורתי אשר מלווה את כל עדות המזרח. אירוע החינה מתקיים כמה ימים לפני האירוע הגדול, החתונה. אחד האלמנטים החשובים ביותר באירוע זה הוא ללא ספק קייטרינג לחינה בשרון. כידוע, כמו בכל אירוע, האוכל הינו כוכב מרכזי, ורבים מחכים לרגע בו יתענגו על מטעמים חדשים וטעימים, בדיוק לשם כך נועדו שירותי  קייטרינג לחינה בשרון. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי הלב של קייטרינג לחינה בשרון הוא ללא ספק מגוון העוגיות המיוחדות של אירוע מסוג זה.

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי.  בנוסף, החברה מתמחה בשירותי קייטרינג לחינה בשרון, קייטרינג לחינה, קייטרינג לחינה במרכז, קייטרינג לחינות ועוד. 

קייטרינג לחינה

בחירה של קייטרינג לחינה הינה בחירה מהותית וחשובה במיוחד אשר יכולה להשפיע במידה רבה על הצלחת האירוע. מומלץ לבחור במנות מגוונות, ובחומרי גלם משובחים, תפריט מזרחי אשר יתאים לרוח האירוע ויעשיר את המנות והתוספות. 

קייטרינג לחינה במרכז

אין ספק כי אף אירוע חינה לא יהיה שלם ללא קייטרינג לחינה במרכז. כידוע, אירוע חינה ללא מתוקים אינו מושלם, ולכן חשוב במיוחד לבחור ולספק לאורחים גם שולחן מתוקים עשיר ומגוון. אין ספק כי שימור המסורת של טקס החינה מלא בקסם וחגיגיות, לכן ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים לחגוג את החינה בכל שנה מחדש. 

קייטרינג לחינות

קייטרינג לחינות בסגנון מזרחי מסורתי הינו בהחלט מבוקש ופופולרי במיוחד מהסיבה כי הוא מתאים לרוח האירוע, ויגרום לאורחים להתלהב ולצאת מהאירוע עם טעם של עוד. מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי.  

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp