קייטרינג לחתונה בבית

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים לערוך את האירוע המרגש והמאושר ביותר בחייהם דווקא במקום הנוח והמוכר ביותר, בבית. יש לבחירה זו יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט והמרכזי ביותר הוא ללא ספק קייטרינג לחתונה בבית, אשר יכול לשדרג את האירוע בין רגע, ולהפוך את החוויה לבלתי נשכחת. אין ספק כי החתונה היא אחד מרגעי השיא של בני הזוג, בדיוק בגלל זה חשוב לבחור את כמות האורחים, את הסוג של קייטרינג לחתונה בבית, בעלי מקצוע, אטרקציות ועוד. בחירה נכונה של שירותי קייטרינג לחתונה בבית היא ללא ספק המתכון להצלחת האירוע ולחוויה קולינרית ייחודית ובלתי נשכחת.

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מציעה שירותי קייטרינג לחתונה בבית, קייטרינג לחתונה, קייטרינג לחתונה בטבע, קייטרינג לחתונה בשטח ועוד. 

קייטרינג לחתונה

כיום נהוג להזמין שירותי קייטרינג לחתונה מחברה בעלת ניסיון, אשר מתמחה בתחום ויכולה להציע את השירות הטוב ביותר, מגוון רחב ועשיר של מנות שף, זאת כמובן בהתאמה מלאה לטעמם האישי של הזוג, רוח האירוע, תקציב, ומספר אנשים. מדובר על בחירה מהותית וחשובה במיוחד מהסיבה הפשוטה כי כולנו יודעים שהאוכל הוא ללא ספק השחקן הראשי של כל אירוע, במיוחד כשזה מגיע לחתונה. 

קייטרינג לחתונה בטבע

לכל אירוע, ולחתונות אשר מתקיימות בשטח או בטבע בפרט, חשוב במיוחד להזמין ולקבוע מראש שירותי קייטרינג לחתונה בטבע. יש לבחור את המנות והתפריט בהתאם לחוויה המתבקשת ולאופי האירוע. 

קייטרינג לחתונה בשטח

 מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מעניקה שירותי קייטרינג לחתונה בשטח. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp