קייטרינג על האש

קייטרינג לאירועים

הקייטרינג לאירוע שלכם!

אין ספק כי אחד התחביבים המועדפים והפופולרים ביותר בקרב ישראלים הוא הברבקיו, או במילים אחרות, ״על האש״. לכן, ניתן לראות כי רבים בוחרים באפשרות האהובה של קייטרינג על האש. מדובר על תפריט עשיר ומגוון במיוחד של היצע רחב של בשרים שונים על האש. קייטרינג על האש הופך כל אירוע לחגיגה של ממש. יותר מכך, ניתן לראות כי מדובר בבחירה המועדפת על משפחות, בעלי אירועים, בעלי אולמות אירועים, מפיקי אירועים ועוד.

קייטרינג על האש מציע מנות בשריות, עסיסיות וטעימות במיוחד אשר מספקות לאורחים שלכם ארוחה משביעה ומזינה. מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי קייטרינג על האש, קייטרינג על האש כשר, קייטרינג על האש לאירועים, קייטרינג על האש לאירועים קטנים ועוד. 

קייטרינג על האש כשר

קייטרינג על האש כשר מציע מגוון עשיר ורחב במיוחד של מנות בשריות טריות, עשירות וטעימות במיוחד. במידה ואתם מתכננים אירוע אשר מתקרב ובא, קחו בחשבון אפשרות זו, מהסיבה הפשוטה כי מדובר על אוכל כה אהוב ופופולרי בקרב הקהל הישראלי, מה שבהכרח יהפוך את האורחים שלכם למרוצים יותר, ואת האירוע שלכם למיוחד יותר. 

קייטרינג על האש לאירועים

מיוחד מהמטבח הינו קייטרינג אשר מנוהל על ידי האחים יוחאי ואוהד זכריה, עם ניסיון של שנים רבות בענף ההסעדה והאירוח, וניצוח על מעל מאות אירועים. צוות מיוחד מהמטבח מורכב מאנשי מטבח בעלי ניסיון, שפים, מלצרים וספקים מיומנים, אשר שואפים להעניק לכל לקוח את רמת הדיוק המושלמת ביותר, ללא פשרות, לצד שירות אדיב, מקצועי ואנושי. כמו כן, החברה גאה להעניק לכל מי שמחפש שירותי קייטרינג על האש לאירועים פתרון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. 

קייטרינג על האש לאירועים קטנים

במידה והחלטתם להזמין קייטרינג על האש לאירועים קטנים, חשוב כי תבחרו בחברה מקצועית בלבד, אשר מחזיקה ניסיון רב בתחום ויכולה להבטיח לכם תוצאה טובה ואיכותית, לצד שירות אדיב לאורך כל הדרך. 

אירועים ברמה אחרת

האירועים שלנו

עם הרבה רצון, הקשבה ויד כשרונית במטבח, אנו גאים לספק למאות לקוחות מרוצים ואורחיהם
מנות עם טעמים עמוקים, בתיבול מיוחד ומראה משובב עין.

העבודה אתכם מאופיינת בשקט ועשייה מדוקדקת שהופכת את עניין ההסעדה לקל, פשוט ונוח.
לא דמיינו שנצטרך להקצות כל כך מעט משאבים לניהול ההסעדה, והנה, אתכם אנו מגלים אחרת.
יישר כוח, המשיכו בעשייה המבורכת, אנו נשמח לעבוד אתכם גם בשנה הקרובה.

תודה מאוהד וכל צוות בית הספר , יבנה

מעולם לא הייתה השבת חתן כל כך שמחה ועשירה בטעמים, כמו זו שאתם הפקתם לנו. האורחים ליקקו את האצבעות,
קצרם מחמאות ואנחנו יודעים שבאירוע הבא נשמח להזמין ממכם. אנחנו רוצות להודות לכם מקרב לב.

- תודה רבה! רונית, עומר וליטל, תל אביב

ההמלצה שקיבלנו עליכם התגלתה כצ'ק עם כיסוי! הצוות שלכם אכפתי, מסור ומעל לכל, כשיש בעיה או תלונה,
יודע לטפל, לתת מענה ולפתור על הצד הכי טוב שאפשר. אין לי ספק שנבחר בכם לקיום ועידות עתידיות של חברת כנסים.

מודה לכם ומצדיע, עופר, מודיעין
Call Now Button
WhatsApp כתבו לנו בWhatsApp